Hala Globen

Výhra v soutěži otevřela cestu do hokejového ráje!

Soutěže a bonusy | Značka KAJOTbet | komentáře 0

Účast v soutěži „Hokejový ráj to napohled od KAJOTbet“ se sázejícímu s přezdívkou „tomkuc“ skutečně vyplatila, když za první místo obdržel all-inclusive zájezd na hokejové Mistrovství světa. Sám se však do Stockholmu nevypravil, ale dopřál tento životní zážitek svému otci a bratrovi. Ti si užili sedm dní v centru hokejového svátku a hned čtyři utkání české reprezentace. Postaráno bylo o přímou leteckou dopravu i komfortní ubytování v hotelu, který obývali společně s hráči národního týmu i celým realizačním týmem.

Stockholmské podnebí našim hokejistům svědčilo a postup ze základní skupiny si zajistili bez vážnějších problémů. Naši hosté svým fanděním dopomohli k výhře nad Lotyši, Italy i Němci a jedinou hořkou pilulku museli spolknout při těsné porážce od Rusů. I toto zklamání však snadno zahnali ve VIP lobby, kde relaxovali ve společnosti celebrit ze světa sportu či médií.

  

Všechny zápasy českého týmu v základní skupině se odehrály v hale Globen, proslulé stockholmské polokouli. Náročnější fanoušci neváhali využít místní lanovku, která je ve vzdušných gondolách přenesla z druhého břehu řeky až do horních pater arény.  Cestu z hotelu do haly a zpět byla pro naše hosty zajištěna oficiálním autobusem organizačního týmu Mistrovství světa.

Ve volných chvílích mezi zápasy se o zábavu a rozptýlení bohatě postaral sám Stockholm, který nabízí mnoho zákoutí i pamětihodností zasluhujících návštěvu. Z plejády absolvovaných výletů lze vypíchnout například staré město Gamla stan, rozlehlý ostrov Djurgarden s tradičním Skansenem nebo proslulé muzeum Vassa, vystavující starobylou loď Vikingů.

Reportážní video