Berdych

Preview Sela – Berdych

Tipy na sázky | komentáře 0

Největší českou tenisovou nadějí na nadcházejícím French Open je bezesporu Tomáš Berdych. V žebříčku ATP je na sedmém místě a na French Open je také sedmý nasazený. Los prvního kola mu za soupeře přivál Dudi Selu, který je v žebříčku ATP až na 94. místě a tak by to měla být pro Berdycha jasná záležitost. Na antuce se české jedničce v letošní sezóně daří. V Monte Carlu skončil před finále na raketě světové jedničky Novaka Djokoviče. V Madridu ve finále po velké bitvě podlehl Rogerovi Federerovi.

Dudi Sela se v posledních pěti týdnech ukázal na čtyřech turnajích na antuce a žádného výrazného výsledku nedosáhl. Dvakrát skončil ve druhém kole a dvakrát se neprokousal dokonce ani přes úvodní kolo.

Oba tenisté se potkají poprvé a jasným favoritem v zápase je český tenista. Překvapením by bylo, pokud by Dudi Sela vzal Tomášovi i jen jediný set. Tomáš Berdych si chce letos napravit reputaci z minulého ročníku. Ten se mu vůbec nepovedl, když v prvním kole překvapivě nestačil na Stephana Roberta. Tomáš na tomto turnaji nemusí obhajovat žádné body do žebříčku ATP a tak pokud by se mnu tady podařilo probojovat do závěrečných kol, tak by se mohl posunout výš, než je současné sedmé místo.

Tip: Berdych 3:0, 1.15