Nizozemsko

Preview Nizozemsko – Slovensko

Tipy na sázky | komentáře 0

Nizozemský celek má co napravovat z posledních zápasů. Měli ladit formu na nadcházející evropský šampionát, ale dvě prohry v posledním týdnu moc na sebevědomí nepřidali. Nejprve podlehli německému Bayernu 3:2. Následně si chtěli spravit chuť na Bulharsku. Úvodní poločas sice vyhráli, ale Bulharsko dvěma góly ve druhém poločase zápas otočili a získali cenný skalp evropského giganta.

Slovenský výběr prověří připravenost druhého celku na mistrovství Evropy. Před pár dny v přátelském zápase prověřili síly pořádajícího týmu Polska, které je porazilo 1:0. Trenér domácího výběru Franciszek Smuda po zápase hodně kritizoval tvrdost slovenských hráčů a prohlásil, že se bál o zdraví svých hráčů.

Forma slovenského výběru není zrovna ideální, když si v posledních pěti utkáních připsali jen jednu výhru a jednu remízu, jinak tři prohry.

Čtvrtý celek světového žebříčku Nizozemci potřebují nabrat sebevědomí před Eurem. Nizozemce čeká na Euru skupina „ smrti „ kde je společně s nimi Německo, Portugalsko a Dánsko. Nizozemí nenastoupí v nejsilnějším složení proti Slovensku, když odpočívat budou Huntelaar, Van Persie, Sneijder a Van der Vaart. Slovensko nastoupí v nejsilnější možné sestavě i s největší hvězdou Hamšíkem. Naposledy se oba celky potkali před dvěma lety na světovém šampionátu, kde Nizozemci vyhráli 2:1. Také v dnešním zápase jsou Nizozemci favoritem i přes oslabenou sestavu.

Tip: Nizozemsko, 1.23