Baros

Preview Česko – Izrael

Tipy na sázky | komentáře 0

Česká reprezentace ladí formu na evropský šampionát, do kterého zbývají dva týdny. V souboji s Itraelem opět zřejmě vyzkouší většinu hráčů. Do zápasu s největší pravděpodobností nenaskočí kapitán Tomáš Rosický, který doléčuje zranění lýtka. Český výběr už má za sebou jedno přípravné utkání a to proti výběru Štýrska, kde je momentálně na soustředění. Zápas vyhráli povinně 7:1, ale svým výkonem moc nenadchli. Na stoperu se překvapivě ukázal Kadlec, který toto místo zřejmě zaujme i pro šampionát. V prvním poločase vyběhla na trávník jedenáctka, kde většina hráčů bude v úvodním duelu na šampionátu.  Do druhého poločasu nastoupili spíše náhradníci, ale dokázali dát o jednu branku více, než jejich kolegové v prvním poločase, kteří se prosadili třikrát. Střelci zápasu byli Kolář s Lafatou, kteří dali shodně po dvou brankách.
S výběrem Izraele jsme se už jednou potkali a to shodou náhody to bylo také před nadcházejícím evropským šampionátem před dvanácti lety. Parta kolem skvělého Pavla Nedvěda si s Izraelem lehce poradila 4:1.
Také v dnešním zápase by se výhra hodila a to hlavně na posílení psychiky hráčů. Také každý vstřelený gól dodá hráči sebevědomí. Izrael si v posledních pěti utkáních připsal jedinou výhru a to nad slabým celkem Malty, jinak čtyřikrát prohráli. Český výběr z posledních pěti zápasů vyhrál třikrát a remizoval s Irskem. Jedinou prohru si připsali se Španělskem.
Tip: Česko, 1.8