Hokej

Hokej, NHL: St. Louis Blues – San Jose Sharks

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerJakub, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 10 OK / 6 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

St. Louis přivítá žraloky ze San Jose i s českým mladíkem Tomášem Hertlem. Kdo se bude po zápase radovat z vítězství?

St. Louis v Západní konferenci jsou na třetím místě za Chicagem a Anaheimem a díky dosavadním výsledkům se řadí mezi favority na zisk Stanley cupu. Životní sezónu v klubu prožívá Alexander Steen s 22 brankami. Je druhým nejlepším střelcem celé NHL a vede kanadské bodování svého celku. Českou stopu v klubu zanechávají útočník Vladimír Sobotka (5 + 10 v 31 zápasech) a obránce Roman Polák (3 + 4 v 31 zápasech). Vladimír Sobotka je však momentálně pro zranění v horní části těla na listině zraněných a doplnil tak druhého nejproduktivnějšího hráče Blues Davida Backese a Ryana Reavese a Jordana Leopolda.

Statistiky týmů

San Jose se v posledních zápasech trápí. Ze šesti utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce jen jediné a jinak si připsali pět proher. Nepříznivé výsledky posledních zápasů zapříčinil propad San Jose na páté místo v silné Západní konferenci, pět bodů od devátého Phoenixu. Nejlepším střelcem žraloků je stále mladý český útočník Tomáš Hertl, na kterého se už s patnácti přesnými zásahy dotáhl Patrick Marleau, který dostává však poměrně více prostoru na ledě. San Jose by rádi konečně prolomili smůlu posledních zápasů a načali delší bodovou šňůru.

Oba letošní vzájemné zápasy vyhrálo San Jose a dnes by rádi navázali na předchozí výsledky.

Tip: San Jose vítěz zápasu @ 2,01
Užijte si LIVE sázky na tento zápas od 02:00h zde.
Další sázkové příležitosti z NHL naleznete zde.