Hokej

Hokej NHL: Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerJakub, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje.
Úspěšnost analýz: 1 OK / 0 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Jaromír Jágr se po dlouhém hledání nakonec usadil v New Jersey Devils, ale fanoušci se ho v přípravě na ledě nedočkali, protože česká 68 se hned na prvním tréninku zranila a vynechala všechny přípravné zápasy. Před prvním utkáním nové sezóny však z Jersey zní – Jágr je připraven nastoupit do prvního zápasu.

New Jersey se v létě museli vyrovnat s odchodem své největší hvězdy Ilji Kovalčuka, který odešel domů do Ruska i přes platnou smlouvu v NHL. Českého diváka zajímá jak si povede česká kolonie v dresu ďáblů z New Jersey. S Jágrem budou červený dres oblékat i Patrik Eliáš, Marek Židlický a Rostislav Olesz. V přípravě se New Jersey  dařilo, v šesti utkáních si připsali čtyři výhry a dva přesné zásahy si připsal ofenzivní laděný obránce Marek Židlický.

Pittsburgh Penguins jsou největším favoritem Východní konference. V přípravě si v šesti zápasech připsali tři výhry, ale hlavně před začátkem sezóny hlásí dobrý zdravotní stav hvězdné dvojice Sidney  Crosby a Evgenyi Malkin. Brankově se loni prosazovala hlavně trojice Chris Kunitz, Pascal Dupuis a James Neal, kteří využívali skvělé pasy zmiňované dvojice a právě tyto hráči by měli táhnout tučňáky za titulem.

Jediným českým zástupcem v dresu Pittsburghu je brankář Tomáš Vokoun, který však kvůli krevní sraženině bude dlouhodobě mimo a není vůbec jisté jestli v tomto ročníku nastoupí.

Favoritem jsou jednoznačně domácí.

Tip: Pittsburgh Penguins @ 1,88
Pro odvážnější: Dá gól – Ano Jágr @ 2,98
LIVE sázky od 01:00h.
Ostatní zápasy NHL zde.