Hokej

Hokej, NHL: Montreal Canadiens – New Jersey Devils

Tipy na sázky | komentáře 0

Montreal je ve Východní konferenci na čtvrtém místě, ale v posledních zápasech se na výhru pokaždé hodně nadře a navíc pracně vydřené výhry střídají s prohrami. Naposledy se jim doma podařilo přetlačit jestřáby z Chicaga 2:1 v prodloužení po dvou trefách Andreie Markova. Jedním z lídrů Montrealu je opora české reprezentace pro následující olympijské hry v Soči Tomáš Plekanec (dá gól @ 3,15), druhý muž v kanadském bodování týmu. Do zápasu s New Jersey pro zranění nemůže nastoupit čtveřice Alex Galchenyuk, Ryan White, Davis Drewiske a Blake Geoffrion.

Statistiky týmů

New Jersey čeká ještě hodně práce, aby se prokousali do playoff. Ve Východní konferenci jim patří dvanáctá pozice, ale jen se ztrátou dvou bodů na osmý Detroit. Navíc v posledních čtyřech zápasech se jim pokaždé podařilo bodovat a tuto sérii přijeli prodloužit i do Montrealu. V New Jersey vládne česká trojice Jaromír Jágr (dá gól @ 2,92), Marek Židlický a Patrik Eliáš, kteří obsadili první tři místa v kanadském bodování týmu.

Hlavně nad výkony nestárnoucího Jágra, který přišel před začátkem sezóny jako náhrada za odchozího Ilju Kovalčuka, se vznáší hodně pochvalných slov. Ďáblům by v tomto zápase měl ale stále chybět zraněný Patrik Eliáš, který by však měl být v nejbližší době už fit. Dále pro zranění bude chybět Jacob Josefson, Damien Brunner a Peter Harrold.

Tip: New Jersey – vítěz zápasu @ 1,59
Další zápasy NHL zde.