Hokej

Hokej, NHL: Minnesota Wild – San Jose Sharks

Tipy na sázky | komentáře 0

Minnesota neprožívá nejlepší období posledních zápasů, když si v sedmi zápasech připsali pouze dvě výhry. Ovšem doma na svém ledě patří k nejlepším v celé Západní konferenci. Jen St. Louis nasbírali na svém ledě více bodů než Minnesota, i když divočáci odehráli doma zatím nejvíce zápasů z celé konference. Velké trápení stále prožívá jedna z největších hvězd Minnesoty Danny Heatley. V 31 zápasech si připsal deset kanadských bodů za šest branek a čtyři asistence a to je na hráče jeho kalibru a hlavně platu hodně málo. V dnešním zápase Minnesota bude postrádat pouze Bretta Bulnera.

San Jose poslední dva zápasy prohráli a v Západní konferenci je na druhém místě vystřídal Anaheim, který má však odehráno o tři zápasy více. V dresu San Jose nemohly oku českého fanouška uniknout výkony nováčka NHL Tomáše Hertla, který vede střeleckou tabulku San Jose se 14 přesnými zásahy. Hodně mu pomáhá zařazení do prvního útoku, kde dostává příležitost od prvního zápasu a vedení jen dokazuje svoje slova, že v Hertlovi vidí velkou budoucnost. San Jose v tomto zápase budou postrádat pouze dvojici Adam Burish a Raffi Torres.

Loni ve vzájemných zápasech pokaždé vyhrálo domácí mužstvo. Výhry domácích týmů jsou v soubojích těchto dvou týmů zvykem. Za poslední tři sezóny v jedenácti zápasech jen jednou vyhrál hostující tým.

Tip: Minnesota – vítěz zápasu @ 1,90
Tip na střelce: Dá gól – Hertl – Ano @ 2,52
Ostatní zápasy NHL zde.