Hokej

Hokej, KHL: Dynamo Moscow – Traktor Chelyabinsk

Tipy na sázky | komentáře 0

Obhájce titulu v KHL Dynamo Moskva vstoupí do nového ročníku zápasem proti Traktor Čeljabinsk. Dynamo Moskva patří i v tomto ročníku mezi největší adepty na zisk mistrovského titulu.

V přípravě Dynamo Moskva ukázalo proměnlivé výsledky. Výhry střídaly překvapivé porážky, jako například s běloruským Gomelem nebo s ruským Podolskem. Na poslední generálku na nový ročník se utkala se Spartakem Moskva a nebyla to zrovna povedená generálka, když prohráli 5:2. Do nové sezóny půjde Dynamo Moskva i se dvěma českými hráči. Útočníkem Markem Kvapilem a obráncem Philipem Novákem. Trenér Oleg Znarok má před sebou složitý úkol obhajoby mistrovského titulu z loňské sezóny. Na cennou trofej si dělá zálusk řada dalších klubů.

Byl to právě Traktor Čeljabinsk, který o mistrovskou trofej bojoval ve finále se svým dnešním soupeřem. Po sérii, která skončila 4:2 v jejich neprospěch, se museli spokojit s druhým místem. Stříbrná pozice v uplynulém ročníku KHL však byla pro vedení klubu solidním výsledkem a s minulou sezónou tak ve vedení zavládla spokojenost. Ani Traktor Čeljabinsk neměl oslnivou přípravu, když si v devíti utkáních připsali pouze čtyři výhry.  Český prapor v týmu Čeljabinsku ponese již třetím rokem za sebou Jan Bulis.

Loni vyjma finálové série na sebe oba celky v základní skupině narazili dvakrát a obě mužstva využila své domácí prostředí a rozebraly si po jedné výhře. Favoritem zápasu bude obhájce titulu z Moskvy.

Tip: Dynamo Moskva @ 2,03

LIVE sázky na tento zápas od 17:30h.

Další zápasy KHL naleznete zde.