kometak

Hokej, Extraliga: HC Slavia Praha – HC Kometa Brno

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerJakub, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 10 OK / 6 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Pražská Slavie v posledních deseti zápasech vyhrála pouze jednou a to nad posledním Chomutovem.  Bodový půst sebou také přinesl následky v propadu tabulkou až na deváté místo jen tři body před jedenáctý Liberec. Na obranu pražského celku nutno říct, že většinu zápasů odehráli venku. V posledních čtyřech zápasech slavistickým střelcům zvlhl střelecký prach a prosadili se pouze čtyřikrát, z toho dvakrát nedali ani jednu branku. „Máme obrovské problémy se střílením gólů, a když se nedaří Bednářovi, tak v mužstvu není nikdo, kdo by se o branky postaral,“ vystihl asistent Ondřej Weissmann.

Statistika týmů

Brno sice do Prahy pojede se třemi výhrami za sebou, ale venku se jim v posledních zápasech moc nedaří. Naposledy sice vyhráli v Karlových Varech, ale předtím si na kluzištích soupeřů připsali čtyři prohry. Na ledě pražské Slavie by rádi využili slabší formy soupeře a příznivou bilanci tří výher za sebou prodloužili. Kouč Vladimír Kýhos bude na ledě Slavie stále postrádat Pivka a Jakuba Svobodu. Místo nich na hostování přišel Pavel Brendl z Pardubic, který bodoval ve všech třech zápasech za brněnskou Kometu, na první branku však vyhlášený snajpr zatím stále čeká.

Letos oba vzájemné zápasy vyhrála Slavia, ale vzhledem k aktuální formě pražského celku vypadá slibně sázka na hosty z Brna.

Tip: Brno @ 2,60
Tip na střelce: Dá gól Ano Brendl @ 3,00
LIVE sázky na tento zápas od 18:20h
Další zápasy Extraligy hokeje zde.