Česká hokejová reprezentace

Hokej, EHT – Channel One Cup: Česko – Finsko

Tipy na sázky | komentáře 0

winner

Jakub, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 11 OK / 6 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Český výběr bude napravovat poslední dva nepovedené turnaje v Pardubicích a ve Finsku. Navíc pro některé hráče je toto poslední příležitost jak se ukázat trenérovi Hadamczikovi před závěrečnou nominací na Olympiádu v Soči. Český tým by se konečně rád více prosadil v koncovce. Už loni měl náš tým velké problémy se střílením branek a v ubohém zakončování pokračuje i v této sezóně. V šesti zápasech přesně zamířili naši reprezentanti pouze pětkrát. Ze soupisky českého výběru na poslední chvíli vypadl Zbyněk Irgl a nahradil ho nováček Lukáš Radil z Pardubic. Doplnil tak svého týmového kolegu Tomáš Noska, který si také odbude debut v reprezentaci. Český tým bude mít výhodu domácího prostředí, v O2 se očekává třináctitisícová návštěva.

Finsko v letošním ročníku Euro Hockey Tour šlape jako dobře promazaný stroj. V šesti utkáních na dvou turnajích ztratil zatím pouze dva body a poprávu je na čele průběžné tabulky. Finský trenér  Westerlund opět potvrdil svojí pověst a zcela změnil kádr oproti poslednímu turnaji a dává možnost se ukázat dalším hráčům. Zatím ani jeden z výběrů nezklamal a Finsko předvádí v Euro Hockey Tour parádní výkony založené hlavně na dobrém bruslení, které jim je vlastní.

Ve vzájemných zápasech nepadá moc branek a vždy prim hrají brankáři a obrany. Posledních osm vzájemných zápasů skončilo pod 5.5 branky v zápase. Dneska by tomu nemělo být jinak.

Tip: Pod 5.5 branky v zápase @ 1,40
Tip na střelce: Dá gól – Ano Červenka 3,10
LIVE sázky na tento zápas si od 18:30 užijte zde. Vysílá ČT Sport.
Další zápas na Channel One Cup zde.