Kometa Brno

Hokej, Česko Extraliga: Kometa Brno – Třinec

Tipy na sázky | komentáře 0

Potvrdí Kometa Brno skvělou domácí bilanci i proti Třinci, v čele s famózním Martinem Růžičkou?

Brno je sice o dva body za Plzní na druhém místě, ale má odehráno o dva zápasy méně. Dnes na led KAJOT ARÉNY zavítá Třinec, který je v závěsu na třetím místě jen o dva body. Kometa naposledy zvládla ostře sledovaný duel s Kladnem v O2 aréně, který se zapsal do historie nejvyšším počtem diváků a překonal i  venkovní zápas Komety v Pardubicích. Brno mělo převahu v hledišti i na ledě a Kladno s hvězdnou pěticí z NHL jasně přehrálo a zaslouženě po zápase bralo všechny body. Na svojí nejlepší sezónu v kariéře má našlápnuto útočník Jakub Svoboda, s devatenácti body ze třinácti zápasů nejlepší muž kanadského bodování celku z moravské metropole, s deseti brankami druhý nejlepší střelec Extraligy.

Statistiky týmů

Třinec v posledním zápase proti Karlovým Varům zastavil hrozbu tří porážek v řadě, v dresu Ocelářů zase řádil Martin Růžička, který se na demolici karlovarského celku podílel třemi brankami. Jasně vévodí extraligovým statistikám s 28 kanadskými body z 15 zápasů. Neskutečně vypadá jeho střelecká produktivita, když konta soupeřů v patnácti zápasech zatížil už 19ti brankami.  Třinec se v Brně bude opět spoléhat na produktivitu své hvězdy, která má prsty v každém druhém gólu mužstva.

Brno doma ještě neprohrálo a v šesti utkání nasbíralo pět výher v normálním hracím čase a jednu po prodloužení. Třinec s pěti výhrami z osmi zápasů je druhým nejlepším celkem ve hře na soupeřových kluzištích. Připraví hokejová parta okolo Martina Růžičky první prohru Brna před jeho fanoušky nebo Brno potvrdí svou domácí dominanci? Na sázkový tiket patří spíše druhá varianta.

Tip: Kometa @ 1,99