Extraliga 2012/2013

Hokej, Česko Extraliga: Kladno – Slavia

Tipy na sázky | komentáře 0

Zápas mezi Kladnem a Slavií dostane hvězdný nádech NHL. Na obou stranách se už představí borci z NHL, kteří kvůli výluce našli angažmá v české Extralize.

Největším tahákem na Kladno bude bezesporu kladenská ikona a majitel klubu Jaromír Jágr, asi nejlepší hráč české historie. Ten potvrdil start ve středečním utkání a vedle něho také druhá zvučná posila z NHL Tomáš Plekanec. Nově se s klubem dohodl i Jiří Tlustý a pokud se stihne vyřídit všechna administrativa, tak i jeho uvidíme už ve středu v dresu rytířů. Kladno v úvodních dvou kolech získalo jen bod za remízu s Libercem a tak trenér Zdeněk Vojta doufá v nový impuls s příchodem hráčů z NHL.

Ani Slavia nelenila a přivábila dva borce z NHL. Romana Červenku, kterého čekal první rok za mořem a Vladimíra Sobotku. Vladimír Růžička vítá zkvalitnění ofenzívy, která zatím tápe. V tabulce jsou na tom ještě hůře než jejich soupeř, když ve dvou utkání nezískali ani bod.

Zápas se přesune z kladenského stadionu do větší O2 arény a očekává se, že české hvězdy NHL vyprodají hlediště stejně jako před osmi lety v době výluky NHL. Kladno postaví zřejmě hráče z NHL k sobě do první formace a budou také tvořit elitní přesilovkovou formaci, právě tato řada by měla rozhodnout zápas proti Slavii.

Tip: Kladno @ 2.1