El Clásico

Fotbal, Španělský Superpohár: Real Madrid – Barcelona

Tipy na sázky | komentáře 0

Španělsko po týdnu opět ožije slavným El Clásicem, na programu je odveta superpoháru mezi Barcelonou a Realem Madrid. V prvním utkání šel sice Real Madrid do vedení zásluhou Ronalda, ale po gólech Pedra, Messiho a Xaviho Barcelona zápas otočila. Pět minut před koncem Real ještě snížil po brance, kterou vsítil Di María. A nebyl by to ten správný José Mourinho, kdyby si po zápase nestěžoval, že jeho tým prohrál nezaslouženě.

Real Madrid prožívá nejhorší start do soutěžního ročníku za poslední roky. Vedle prohraného úvodního utkání superpoháru, v lize ze dvou utkání vydřel Bílý balet jen domácí remízu s Valencií. To už donutilo Mourinha k otevřené kritice týmu, když dokonce uznal, že si v posledním zápase zasloužili prohrát.

Barcelona v lize splnila povinost a z úvodních dvou utkání má plný počet bodů. Naplno funguje branková mašina jménem Messi, který v úvodních dvou zápasech rozvlnil síť soupeřů čtyřikrát. Barceloně se do hry po zlomenině nohy pomalu vrací střelec David Villa, který v posledním kole nastoupil na patnáct minut. Dneska začne určitě z lavičky stejně tak jako se zotavující se  ikona zadních řad Barcelony Puyol.

Barcelona si na Santiago Bernabéu veze jednobrankový náskok. Posledních sedm vzájemných zápasů skončilo vždy větším počtem branek než je vypsaná hranice 2,5. Pokud je někde slabina Barcelony, tak je to obrana, ale tu dohánějí produktivním útokem. Vše nasvědčuje, že se můžeme zase těšit na ofenzivní představení obou celků.

Tip: více než 2,5 branky @ 1,5