Viktoria Plzeň

Fotbal, Liga mistrů: Manchester City – FC Viktoria Plzeň

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerPavel, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 21 OK / 11 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Plzeň v předposledním zápase ve skupině Ligy mistrů zajíždí na půdu Manchesteru City. Stále jsou ve hře o třetí místo ve skupině a tím i o postup do Evropské ligy. Pokud ale CSKA Moskva získá více bodů než Plzeň, tak v posledním zápase s ruským celkem už o nic nepůjde. Plzeň by ráda navázala na poslední zápas proti Bayernu Mnichov, za který sklidili i v Německu chválu. Plzeň si hlavně přeje, aby po tomto zápase byla stále ve hře o postup a v posledním zápase doma proti CSKA bylo stále o co hrát. Trenér Pavel Vrba bude mít v Anglii k dispozici kompletní kádr.

Statistiky týmů

City jsou doma ohromně silní a naposledy se o tom přesvědčil v lize silný Tottenham. Z Etihad Stadium si odvezli debakl 6:0 a Manchester jen ukázal kde je jejich největší síla a to v ofenzivě, kterou mají neskutečně silnou. Největší hvězdou je argentinský snajpr Sergio Leonel Agüero, který v této sezoně nasázel už patnáct branek. Tím však útočná síla City nekončí. Je tady také španělský reprezentant Álvaro Negredo nebo bosenský Edin Džeko. Kouč Manuel Pellegrini bude v tomto utkání postrádat trojici David Silva, Stevan Jovetič a kapitán Vincent Kompany.

Doma City válí a Plzeň by pro něj měla být snadným soustem.  Mělo by jít jen o množství branek, které Plzeň v Anglii inkasuje.

Tip: M.City v hcp 0:1 @ 1,46
Pro odvážnější: Dá gól – ano Tecl @ 5,75
LIVE sázky na toto utkání od 20:45h zde. Vysílá ČT Sport.
Kompletní kolo Ligy mistrů naleznete zde.