plzen

Fotbal, Liga mistrů: FC Viktoria Plzeň – CSKA Moskva

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerPavel, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 22 OK / 13 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Bude se Plzeň po dnešním zápase s CSKA Moskva loučit s pohárovou Evropou nebo je budou ještě čekat jarní boje v Evropské lize?

Plzeň zatím ve skupině D Ligy mistrů nezískala ani bod, ale pokud dneska porazí CSKA Moskva, posunou se na třetí místo a tím si zajistí i jarní účast v Evropské lize. Naposledy povede své družstvo z lavičky trenér Pavel Vrba, který po tomto zápase v Plzni končí a převezme českou reprezentaci. Plzeň při měření sil s fotbalovými giganty ze skupiny, Bayernem Mnichov a Manchesterem City, neměli moc šancí na bodový úspěch, i když třeba v domácím zápase s Bayernem měli k bodu poměrně blízko. Nicméně prohráli i nadějně rozehraný zápas v Rusku a tak zatím uzavírají celou skupinu bez bodu. Plzeňský tým do zápasu nastoupí v kompletním složení.

Statistiky týmů

CSKA přijeli do Prahy s cílem neprohrát a zajistit si postup do jarní fáze evropských pohárů. Stejně jako plzeňskému celku se ani jim proti velkoklubům ze skupiny moc nevedlo a nezískali s nimi ani bod. CSKA se v prosinci v lize zatím nesetkává s dobrou formou, když ze zápasů s FK Rostov a Krasnodarem získali pouze jeden bod. Trenér Leonid Slucký bude v tomto zápase postrádat svojí největší střeleckou hvězdu Seydou Doumbiu. Mimo jsou dále i Vassili Berezoutski, Aleksandrs Cauna a Figueira Mario Fernandes.

První utkání skončilo výhrou 3:2 pro ruský celek i přes nadějné plzeňské vedení. Pokud Plzeň naváže na povedený výkon doma s Bayernem anebo i v Anglii s City, určitě nejsou bez šancí na dnešní výhru.

Tip: Plzeň @ 2,45
Tip na střelce: Dá gól – Ano Horváth @ 4,55
Užijte si LIVE sázky od 20:45h zde. Vysílá Prima COOL.
Další zápasy Ligy mistrů naleznete zde.