Itálie

Fotbal, Kvalifikace MS 2014 Evropa: Itálie – Bulharsko

Tipy na sázky | komentáře 0

Velice důležitý souboj z pohledu českého národního celku sehrají v týmy Itálie a Bulharska.

Italové jsou favoritem celé skupiny a rádi by to potvrdili i v zápase proti Bulharsku, které je za nimi v závěsu na druhém místě. Ani jeden celek v kvalifikaci nepoznal hořkost porážky, ale Itálie už má na čele tabulky čtyřbodový náskok právě před druhým Bulharskem.

V případě dnešní výhry by pořádně nakročili k přímému postupu na mistrovství světa v Brazílii. Ale nečeká je nic lehkého, protože lodivodovi na italské lavičce Cesare Prandellimu budou chybět vykartovaní hráči Mario Balotelli, Pablo Daniel Osvaldo a Riccardo Montolivo. Prandelli má strach z malého rozehrání svých hráčů, když italská liga začala teprve nedávno oproti bulharské nejvyšší soutěži, která začala o mnoho dřív.

Bulharsko je blízko baráži o mistrovství světa, ale ještě je čeká velký boj o druhé místo ve skupině. O pouhý bod za nimi je totiž český národní tým, s kterým se potkají v posledním zápase kvalifikace, kde je možná bude čekat přímý souboj o druhé místo ve skupině. Bulharsko má za sebou v kvalifikaci dvě utkání venku a jak v zápase s Českou republikou, tak i v Dánsku jen remizovali.

V prvním vzájemném zápase ve skupině v Bulharsku se zrodila remíza 2:2. Dvě branky Italů dával Pablo Osvaldo, který dnes bude chybět. I přes absence důležitých hráčů na straně Italů zůstávají favority tohoto utkání.

Tip: Itálie @ 1,38

Další zápasy kvalifikace zde.