Itálie

Fotbal, kvalifikace MS 2014: Itálie – Česko

Tipy na sázky | komentáře 0

Udrží si český nároďák teoretickou postupovou naději na mistrovství světa v Brazílii i po zápase v Itálii?

Český tým si pořádně zkomplikoval šance na postup ze skupiny, když v minulém zápase doma podlehl Arménii. Zde se nejvíce projevila současná slabina Bílkova výběru a tou je střílení branek. Šancí na branku bylo hodně, ale prosadil se pouze Rosický se svojí tečovanou střelou, kterou však pouze srovnával na 1:1. Ani kapitánova vyrovnávací branka na bodový zisk nestačila, protože Arménci v poslední minutě vstřelili rozdílnou branku.

Před národním týmem je složitý úkol a to vyhrát v Itálii pro uchování naděje na postup ze skupiny. Italové jsou zatím suverénové této skupiny a v případě výhry by si zajistili předčasně prvenství ve skupině a tím i přímý postup do Brazílie. Italové v dosavadních třech domácích utkáních ve skupině navíc neztratili ani bod. I přes zdvořilostní pochválení české záložní řady trenérem Cesare Prandellinim si italský lodivod uvědomuje roli favorita, ale velké potíže mu bude dělat složení zadní řady. Hned trojice obránců je mimo hru, když poslední zápas proti Bulharsku nedohráli Abate a Antonelli a mimo je také Barzagli. Naopak se do sestavy vrací ofenzivní hráči Osvaldo, Balotelli a Montolivo.

Trenér Bílek bude moct do záložní řady nasadit rychlíka Daridu, který v minulém utkání nehrál kvůli karetnímu trestu.

Podaří se českému týmu malý zázrak v Turíně a vydolují z Itálie tři body, které jim uchovají postupovou naději nebo Italové potvrdí roli favorita skupiny a budou slavit předčasný postup? Pravděpodobnější je pokračování trápení našeho výběru.

Tip: Itálie @ 1,55

Užíjte si LIVE sázky na tento zápas od 20:45. Nebo LIVE sázky s unikátními příležitostmi zde. Vysílá ČT Sport.

Ostatní zápasy kvalifikace na MS 2014 naleznete zde.