Viktorie Plzeň

Fotbal, Evropská liga: Hapoel Tel Aviv – Viktoria Plzeň

Tipy na sázky | komentáře 0

Prolomí plzeňští hráči střeleckou smůlu v izraelském Tel-Avivu? Uvidí Bloomfield Stadium oživení plzeňského brankostroje?

Pokud přehlédneme povinné vítězství v poháru České pošty nad Chomutovem, tak plzenští hráči už nevyhráli posledních pět soutěžních utkání a v těchto zápasech dali pouze tři góly. To je na klub, od kterého jsme zvyklí na gólové hody, velmi málo. Plzeň je se třemi body na druhém místě za vedoucím favoritem skupiny z Madridu, body získali v prvním zápase, kdy doma hostili portugalskou Academicu. V následujícím zápase na půdě favorizovaného Atletica přišla Plzeň o senzační remízu až brankou Rodrígueze Cristiana z 93. minuty. Plzni se pomalu začíná vyprazdňovat marodka, do posledního zápasu naskočil už od začátku režisér hry Pavel Horváth a na posledních dvacet minut i Daniel Kolář.

Statistiky týmů

Hapoel Tel-Aviv si zatím v předešlých dvou zápasech připsal pouze jeden bod za remízu v Academice ve druhém utkání, v prvním zápase ve skupině doma jasně podlehl Atleticu 0:3. V domácím prostředí jsou jinak hodně silní, ale celek Atletica je jiná výkonostní kategorie. V izraelské lize odehráli doma čtyři zápasy ve kterých naplno bodovali a neinkasovali ani jednu branku. Pro udržení dobré postupové pozice by doma chtěli naplno bodovat.

Uspěje bodově parta trenéra Vrby na izraelské půdě a nebo se domácí dočkají plného bodového zisku? Pokud Plzeň zase začně proměňovat připravené brankové příležitosti, neměla by z Hapoel Tel-Aviv u odjíždět s prázdnou.

Tip: neprohra Plzně @ 1,37