plzen

Fotbal, Evropská liga: FC Viktoria Plzeň – Shakhtar Donetsk

Tipy na sázky | komentáře 0

Plzeň jde opět do boje v pohárové Evropě!

Po zimní přestávce se opět rozjíždí kolotoč jménem Evropská liga a Plzeň se pokusí překvapit proti silnějšímu celku Šachťaru Doněck. Premiéru v soutěžním utkání prožije na lavičce Dušan Uhrin mladší, který tým přebral po odcházejícím Pavlovi Vrbovi.

Plzeň má za sebou povedenou zimní přípravu, kde sehráli devět utkání a nepoznali hořkost porážky. Západočeský celek se bude snažit navázat na dva roky starý výsledek s italskou Neapolí, kterou potkali ve stejné vyřazovací části a byli jasným outsiderem. Favorizovaný celek však dokonale zaskočili a dvakrát porazili a radovali se ze zaslouženého postupu. Do dnešního zápasu viktoriáni půjdou skoro v kompletním složení, když chybí pouze zraněný Hanousek.

Ukrajinský celek je před zápasem pasován do role jasného favorita tohoto dvojzápasu. Pro bohatý ukrajinský tým nic jiného než postup nepřichází v úvahu. Velkou silou Šachťaru je jejich ofenzíva, ve které řádí hlavně Brazilci, kterých je v týmu hned několik. Pikantní bude tento souboj pro českého reprezentanta Tomáše Hübschmana, který by neměl chybět v základní sestavě Šachťaru.

Pro oba týmy to bude první soutěžní utkání po více jak dvouměsíční zápasové pouze. A tato skutečnost bude na hřišti znát.

Tip: remíza @ 3,30
Tip na střelce: Wágner @ 4,50
LIVE sázky na tento zápas od 21:05h.
Další zápasy Evropské ligy zde.