Lampard

Fotbal, Evropská liga: Chelsea – Steaua Bukurešť

Tipy na sázky | komentáře 0

Chelsea jakožto vítěz Ligy mistrů zažívá letos hrůzostrašnou sezonu a to nejen v evropských pohárech. V domácí lize je až na čtvrtém místě a z Ligy mistrů vypadla po základních skupinách. A co hůře je i blízko vyřazení z evropské ligy, kterou chce letos vyhrát.
Prvním jarním soupeřem byla pražská Sparta, ta ji sice potrápila, ale Chelsea nakonec postoupila a vylosovala si rumunského soupeře. V Bukurešti ale zažila hororový zápas a prohrála 1:0, když si za celý zápas nedokázala vytvořit větší tlak. V odvetě jí tak zbývá jedině hrát do plných a doufat, že zvýší svoji gólovou produktivitu. Povzbuzením pro ni může být víkendový zápas s Manchesterem United ve čtvrtfinále FA Cupu, když prohrávala 2:0, ale vrátila se do zápasu a dokázala vyrovnat a vynutit si další zápas.

Statistika zápasů

Steaua je v rumunské lize první s náskokem dvanácti bodů a má tak prakticky jistý zisk titulu. Její cesta v Evropské lize začala ve třetím předkole, kde vyřadila slovenskou Trnavu. Ve skupině poté skončila první a nechala za sebou Stuttgart, Kodaň a Molde. Velkým překvapením poté bylo, když vyřadila favorizovaný Ajax Amsterdam. Proti Chelsea však nemá příliš mnoho šancí, i když má zatím solidní náskok. Tým jako Chelsea si s takovou situací, ale umí poradit a proto věřím v její výhru.

Tip: Chelsea @ 1,30