Bayern

Fotbal, 1. Německo: FC Bayern München – SC Freiburg

Tipy na sázky | komentáře 0

Vládce Bundesligy z Mnichova dneska na svém hřišti přivítá Freiburg a mělo by se jednat o jasnou záležitost pro domácí celek.

Bayern už má na čele tabulky třináctibodový náskok a zřejmě už ho nic nezastaví na cestě za mistrovským titulem a obhajobou loňského vítězství. V lize ve dvaceti zápasech ztratili pouze za dvě remízy a zatím ještě nenašli přemožitele. Doma  neztratili v deseti zápasech ani bod a mají skvělé skóre 28:5.  Dneska však budou postrádat svého nejlepšího hráče a tvůrce hry Francka Ribéryho, který je mimo pro zranění. Dále bude chybět distancovaný Mandžukić, kterého by na hrotu měl nahradit Pizarro a mimo je i dlouhodobě zraněný Badstuber. Je možné, že Bayern před nadcházejícím kolem Ligy mistrů bude šetřit i některé další hráče.

Statistika týmů

Freiburg je na patnáctém místě v tabulce Bundesligy, což je první nesestupové místo. Ovšem hned o bod za nimi je Norimberk a o dva body Hamburk. Takže ve druhé části této sezony je ještě čekají zřejmě tuhé boje o přežití v nejvyšší německé fotbalové lize. Ale ze tří letošních zápasů bodovali ve dvou a získali čtyři body. Nyní je však čeká velmi těžký soupeř a na jejich hřišti se jim vůbec nedaří. Na bodový úspěch v Allianz Arreně čekají už dlouhých 14 zápasů za sebou. Do dnešního zápasu nemůže nastoupit dvojice Pilař a Freis.

Bayern by neměl mít s Freiburgem doma větší problémy a mělo by jít pouze o to kolik branek jim nadělí.

Tip: více než 3,5 branky v zápase @ 1,78
Pro odvážné: dá gól Darida @ 7,50
LIVE sázky na tento zápas od 15:30h zde.
Další zápasy Bundesligy zde.