Gambrinus liga

Fotbal, 1. Německo: Borussia Mönchengladbach – Bayer 04 Leverkusen

Tipy na sázky | komentáře 0

V páteční předehrávce Bundesligy se na hřišti potkají dva aspiranti na pohárovou Evropu. Moenchengladbach doma přivítá Leverkusen.

Moenchengladbach prožívá velmi povedenou sezónu. Aktuálně okupují páté místo v tabulce a ztrácí jen bod na čtvrté Schalke, které je již na pozicích pro milionářskou Ligu mistrů. Moenchengladbach těží hlavně z dobré hry na domácím hřišti Borussia-Parku, kde v deseti zápasech ztratili body pouze dvakrát. V  dnešním zápase by se opět rádi nastartovali k lepším výsledkům, protože poslední výsledky jsou žalostné. Ze čtyř utkání získali pouhé dva body za remízy s Wolfsburgem a Mohučí. Domácímu celku v tomto zápase bude chybět pouze distancovaný Julian Korb, který si odpykává trest za žluté karty.

Statistiky týmů

Leverkusen v posledním zápase se Stuttgartem zastavil rozjíždějící sérii tří porážek za sebou a po výhře 2:1 si upevnili druhou pozici v tabulce za suverénním Bayernem. Leverkusen se bude snažit prolomit nepříznivou bilanci posledních dvou venkovních zápasů, ve kterých nezískali ani bod. Leverkusen se v tomto zápasu bude muset obejít bez zraněného Robbie Kruse a fit ještě není ani Stefan Reinartz.

Ve vzájemných zápasech se oba celky často rozcházejí smírně po remíze. Z posledních devíti zápasů to bylo hned pětkrát. Vzhledem k tomu, že oba celky nemají zrovna oslnivou formu v posledních zápasech a půjde o důležité body do tabulky, když oba celky mají pohárové ambice a v konečném účtování se bude hodit každý bod.  

Tip: remíza @ 3,40
Pomocný tip: Oba dají gól @ 1,69
Užijte si tento zápas na LIVE i LIVE sportovní ruletě.
Kompletní kolo německé Bundesligy zde.