AS Řím

Fotbal, 1. Itálie: AS Roma – SSC Napoli

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerPavel, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje.
Úspěšnost analýz: 10 OK / 5 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Série A zažije přímý souboj o první místo. V páteční předehrávce se utkají celky AS Řím a SSC Neapol.

AS Řím jsou jediným celkem z ligy, který neztratil v uplynulých sedmi kolech ještě ani bod. AS Řím po uplynulých neúspěšných sezónách se letos nastartovali za znovuvzkříšením a proměnu v obávaný celek Serie A. Dříve byla jejich obrana soupeřům k smíchu a velmi snadno dostávali branky. Na tom letos zapracoval nový trenér Rudi Garcia a jeho výsledek je úchvatný. V uplynulých sedmi kolech inkasovali Vlci pouhou jedinou branku. A pozadu nezůstává ani ofenzíva. S dvaceti vstřelenými brankami jsou nejproduktivnějším týmem v lize. Doma po třech zápasech mají úchvatnou bilanci tří výher při skóre 10:0. Pro dnešní zápas trenér Rudi Garcia nemůže počítat s dvojicí Federico Balzaretti a Mattia Destro.

Statistiky týmů

Neapol v letošním ročníku ještě neprohrála a jedinou ztrátu si připsala s nováčkem ze Sassuola, který překvapivě vydoloval bod ze hřiště Neapole. Před sezónou opustil klub střelec Edinson Cavani a fanoušci se obávali propadu svého celku, ale nově příchozí trenér Rafael Benítez ho skvěle nahradil novou posilou Gonzalo Higuainem, který v Realu nedostával tolik šancí. Jako klíčový hráč se dá opět považovat slovenský reprezentant Marek Hamšík, který tvoří hru a navíc je i nejlepším střelcem týmu. Rafael Benítez bude mít k tomuto utkání kompletní kádr.

Itálie se má v tomto souboji na co těšit a určitě jde o vrchol tohoto kola. Loni oba celky vyhrály své domácí zápasy a AS Řím bude chtít navázat na svojí šňůru výher i proti svému pronásledovateli v tabulce.

Tip: AS Řím @ 2,15
Tip na střelce: Dá gól Higuain @ 2,50
Kompletní kolo Serie A naleznete zde.

Tento zápas si můžete užít dnes při LIVE sázkách i LIVE sportovní ruletě od 20:45h.