balon v siti_640x228

Fotbal, 1. Francie: AS Monaco – Valenciennes FC

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerPavel, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 23 OK / 15 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Monaco před novou sezónou mohutně posilovalo a předem vyhlásilo boj o titul. V necelé půlce sezóny jsou na druhém místě s dvoubodovou ztrátou na první pařížské PSG. V posledních zápasech se jim daří a už na pět zápasů natáhli svojí sérii bez ztráty bodu. V této sérii navíc ani jednou neinkasovali. Největší hvězdou výběru Claudia Ranieriho je bezesporu kolumbijský střelec Falcao (Dá gól @ 1,50), který je nejlepším střelcem týmu s devíti přesnými zásahy. Otázkou je, jestli vůbec Falcao v dnešním zápase nastoupí. V minulém utkání v Guingamp totiž pro zranění do hry nenastoupil a nad jeho dnešním startem se vznáší otazník. Mimo hru je určitě dlouhodobě zraněný Nabil Dirar.

Statistiky týmů

Hosty z Valenciennes čekají zřejmě tuhé boje o přežití v nejvyšší francouzské soutěži. Nyní jsou na prvním sestupovém místě v tabulce se ztrátou pěti bodů na sedmnácté nesestupové místo. Ovšem pokud budou pokračovat v uplynulých výsledcích, bude je zřejmě čekat sestup do druhé ligy. Z 18 zápasů dokázali totiž vybojovat pouze dvě výhry. Trenér Ariël Jacobs se bude muset před dnešním zápasem vypořádat s početnou marodkou, když mu chybí hned pětice hráčů Lindsay Rose, Grégory Pujol, Anthony Le Tallec, Mody Traoré a Opa Nguette.

Monaco je v tomto zápase jasným favoritem a mělo by jít pouze o to, jestli vyhrají vyšším brankovým rozdílem.

Tip: Monaco handicap 0:1 @ 1.65
LIVE sázky na tento zápas od 20:30 zde.
Další zápasy francouzské ligy naleznete zde.