Sparta

Fotbal, 1. Česko: Sparta Praha – Slovan Liberec

Tipy na sázky | komentáře 0

Přenesou Sparťané dobré výsledky z Evropské ligy i do domácí soutěže, kde se jim poslední zápasy tolik nedaří?
Sparta se z prvního místa v Gambrinus lize propadla už na třetí místo a můžou za to nepovedené poslední zápasy. V posledních pěti zápasech bodovala pouze dvakrát a z 15ti možných bodů má jen čtyři. Naposledy dokázali jen remizovat na hřišti nováčka z Jihlavy, kde sice pražský celek rychle poslal do vedení Václav Kadlec, ale remízu domácímu celku zařídil svým desátým gólem kanonýr Gambrinus ligy Stanislav Tecl. Trenér Sparty řeší příjemné starosti koho nasadit do zápasu, když disponuje kompletním kádrem a největší rébus má na post v útoku, kde měl neotřesitelnou pozici Leonard Kweuke, ale dobrými výkony si o místo v sestavě říká letní posila Bekim Balaj.

Statistiky týmů

Liberec v posledním zápase doma porazil Mladou Boleslav a utnul tak sérii pěti zápasů bez výher a propad tabulkou. Momentálně jsou na sedmém místě, kde na třetí Spartu ztrácejí čtyři body. Trenér Jaroslav Šilhavý věří, že se hráči od tohoto zápasu odrazí a jejich výkony půjdou jen nahoru, ale teď je čeká ostrý test v podobě Sparty.
Sparta doma v pěti utkáních poznala hořkost porážky jen od Olomouce, jinak si připsali čtyři vítězství. Liberec z posledních třech venkovních zápasů vydoloval jen bod Hradce Králové. Na Letné naposledy brali všechny tři body za výhru 3:0, ale předtím si připsali dvě prohry.  Potvrdí Sparta dobré výkony z pohárů konečně i v lize?

Tip: Sparta @ 1.56