African Nations Cup

Fotbal, 1. Česko: Jablonec – Slavia Praha

Tipy na sázky | komentáře 0

Udrží Jablonec i po dvanáctém kole první příčku před pronásledovateli z Olomouce a Sparty?
Jablonec je po jedenáctém kole v čele tabulky Gambrinus ligy, o skóre před Olomoucí a o dva body před Spartou. Jablonec se pyšní neproduktivnější ofenzívou v lize a v ní vyniká, stejně jako poslední roky, reprezentační útočník a loňský nejlepší kanonýr ligy David Lafata. A i letos má našlápnuto k obhajobě, v  tabulce střelců je na druhém místě za jihlavským Teclem, který se však zranil a nějaký čas další branku nepřidá. Naposledy se Jablonec představil v Plzni a k vidění byl parádní ofenzivní fotbal z obou stran a Jablonci nakonec pět minut před koncem vystřelil spravedlivou remízu Beneš.

Statistiky týmů

Slavii sice může těšit fakt, že celek předvádí zlepšené výkony oproti loňské nepovedené sezóně, ale na šestém místě mají do pohárové Evropy stále daleko. Nebýt zbytečných ztrát za pět remíz, mohl tým bojovat o špici tabulky. V Jablonci se pokusí o svůj první plný bodový zisk ze hřiště soupeře.  Slávisté se v tomto utkání budou muset obejít bez Martina Dobrotky, Jana Vošahlíka a Jana Zákostelského.
Jablonec poslední vzájemný zápas doma se Slavií vyhrál, předtím zase 4x bodovali Pražané. Jablonec bude chtít potvrdit vedoucí pozici a udržet se na ní i po víkendovém kole.

Tip: Jablonec @ 1,82