Plzeň

Fotbal, 1. Česko: FC Viktoria Plzeň – FK Baumit Jablonec

Tipy na sázky | komentáře 0

winnerPavel, bookmaker společnosti KAJOTbet doporučuje. Úspěšnost analýz: 13 OK / 7 KO. Statistiky analýz si můžete prohlédnout zde.

Už je jasné, že Plzeň je v krizi. Z posledních pěti zápasů vyhráli pouze jediné utkání v Jihlavě. Bodové ztráty je už také stály druhé místo v tabulce. Tam se posunuly střelecky naladěné Teplice, které zvládly v minulém kole právě souboj s Plzní a doma vyhrály 1:0. Díky posledním ztrátám plzeňské Viktorky narostla jejich ztráta na vedoucí Spartu už na propastných sedm bodů a je na čase s tím něco udělat, pokud se na jaře chtějí ještě zapojit do bojů o mistrovský pohár. Trenér Vrba má k dispozici kompletní kádr, nejisté jsou pouze starty u dvojice Hejda a Limberský.

Statistiky týmů

Ani Jablonec nemůže být spokojený s letošními výsledky. Z posledních šesti zápasů a tedy osmnácti možných bodů, získali pouze pět za výhru nad pražskou Slavií a remízy s Duklou Praha a Mladou Boleslaví. Díky dosavadním výsledkům jsou až na sedmém místě, jen bod za šestou Duklou Praha, ale na třetí Plzeň už mají ztrátu devíti bodů. Trenérovi Romanu Skuhravému bude chybět trojlístek Eliáš, Jablonský a Zoubele. Otazník se navíc vznáší nad startem Kopice.

V minulých vzájemných zápasech mohli diváci vidět útočný fotbal z obou stran. Z posledních pěti vzájemných zápasů čtyři skončily výsledkem nad 2,5 branky v zápase.

Tip: nad 2,5 branky v zápase @ 1,65
Druhý tip: Počet rohů (11,5) – Více @ 1,80
LIVE sázky na toto utkání si užijte od 20:15h. Vysílá ČT Sport.
Ostatní zápasy gambrinus ligy zde.