Lampard

Fotbal, 1. Anglie: West Bromwich Albion – Chelsea FC

Tipy na sázky | komentáře 0

Udrží Chelsea vedoucí pozici i po zápase s West Brom?

Chelsea se díky zaváhání konkurentů na čele tabulky v minulém kole poprvé v sezóně dostala na první místo v Premier League, kde má nyní bod náskok na Arsenal a dva body na Manchester City. A není se čemu divit. Chelsea se dostala v posledních zápasech do skvělé formy, když v deseti utkáních ztratili body pouze za dvě remízy na Arsenalu a s West Hamem. I přesto, že se Chelsea dostala do čela anglické ligy, trenér Mourinho s ambicemi na titul je skromný a stále za největšího favorita považuje Manchester City. V dnešním zápase se bude muset stále obejít bez zraněného kapitána Johna Terryho a Marco van Ginkela.

Statistiky týmů

West Bromwich čeká ještě velký boj o setrvání v nejvyšší anglické soutěži. Nyní jsou na osmnáctém místě, tedy prvním sestupovém do nižší soutěže. Ale stačí v pár zápasech bodovat a vyšplhají se tabulkou nahoru, protože situace před nimi je hodně vyrovnaná. Na desátou Swansea ztrácí pouze čtyři body. Ovšem v posledních zápasech se jim vůbec nedaří. Z patnácti posledních zápasů si připsali pouze jedinou výhru a to je na záchranu málo. West Bromwich  se v tomto zápase bude muset obejít bez čtveřice hráčů a to Nicolase Anelky, Gorana Popova, Jonase Olssona a Stéphana Sessegnona.

West Bromwich poslední dva zápasy doma proti Chelsea vyhrál, ale dneska trápící se celek proti rozjetému lídrovi tabulky neuspěje.

Tip: Chelsea @ 1,49
Tip na střelce: Hazard @ 2,80
Užijte si LIVE sázky na tento zápas od 21:00h.
Kompletní kolo Premier League zde.