Basketbal OH

Basketbal, NBA: Indiana Pacers – Denver Nuggets

Tipy na sázky | komentáře 0

Indiana Pacers v noci přivítá na své palubovce Denver Nuggets. Potvrdí doma roli favorita?

Indiana je nejlepším celkem celé NBA, mají skoro 80% úspěšnost vítězství v zápasech, což v praxi znamená, že vždy z pěti zápasů mají čtyři výhry. Tuto skvělou bilanci mají hlavně podpořenou velmi dobrou hrou na domácím hřišti, kde v 26 zápasech odcházeli pouze dvakrát poraženi. V posledním zápase těsně padli na hřišti Orlanda Magic, když prohráli o jediný bod.  A to se zápas pro ně vyvíjel velmi dobře, když po třech čtvrtinách vedli o deset bodů. V poslední čtvrtině však domácí celek předvedl dokonalý obrat a radoval se z těsného vítězství.

Statistiky týmů

Denver je v Západní konferenci až na desátém místě a cesta do playoff pro něj bude hodně složitá, protože osmý Golden State má o deset výher více. Navíc v posledních třinácti zápasech vyhráli pouze pětkrát a s tím se do playoff nedostanou. Pro Denver tohle bude třetí zápas venku za sebou. V předchozích dvou zápasech venku na palubovkách New York Knicks a Detroit Pistons se jim moc nevedlo a připsali si dvě jasné prohry.

Denver se bude snažit na palubovce lídra překvapit a nemuselo by to být nemožné. Posledních pět zápasů s tímto soupeřem vždy vyhráli, z toho dokonce dvakrát na palubovce Indiany.

Tip: Denver v HCP @ 1,84
Tip na střelce: West D. (14,5) @ 1,80
Další zápasy NBA naleznete zde.