KAJOTbet

Nápověda | Kontakty | Zaregistruj se | Zapomenuté heslo?

Přihlášení uživatele

21.7.2019 17:46:42

Vyhledávání

SÁZKOVÝ TIKET

Tiket je prázdný.

Vyberte prosím sázkovou příležitost z nabídky.

Jste tu poprvé? Nápověda pro vás je zde.

Live

Nejsou vypsány žádné live zápasy

KAJOTbet Club

Aktivujte si svůj herní účet a vstupte do světa výhod a benefitů KAJOTbet Clubu. Sbírejte klubové body za uzavřené sázky a vyberte si z katalogu svou odměnu. Čím více sázíte, tím více klubových výhod můžete získat. KAJOTbet Club Vás srdečně vítá.

Sázky zdarma v hodnotě 100 Kč

Připsání 100 Kč na Vaše konto revolučního bonusu. Cena v klubových bodech 30.000 bodů.

Vyměňte si svoje KAJOTbet Club body za možnost sázet zcela zdarma. Nechte si připsat 100Kč na Vaše konto Revolučního bonusu. Čerpání Revolučního bonusu můžete rozložit i do více tiketů.

Pro vsazení z konta Revolučního bonusu zaškrtněte na tiketu „Vsadit z REVOLUČNÍHO BONUSU“.

Podmínky sázení z konta Revolučního bonusu:

  • Sázka typu AKO
  • Počet sázkových příležitostí na tiketu min. 3
  • Celkový kurz na jeden sázkový tiket min. 3,00
  • Denní limit sázek 100 Kč

Termín dodání: 3 pracovní dny od objednání.

Platnost konta Revolučního bonusu: 3 měsíce.

 

Klíčenka KAJOTbet

Cena v klubových bodech: 40.000 bodů

Termín dodání: 3 týdny od objednání

4 GB Flash disk KAJOT

Cena v klubových bodech: 120.000 bodů

Termín dodání: 3 týdny od objednání

 

Veškeré odměny z Katalogu odměn KAJOTbet Clubu lze objednávat prostřednictvím zákaznického centra na emailové adrese info@kajotbet.cz. Sázející musí mít v den objednání vybraného poukazu odpovídající počet bodů na svém bodovém kontě.


Podmínky a pravidla pro členství v klubu KAJOTbet Club

1.    Úvodní ustanovení

Společnost NET and GAMES a. s., se sídlem Bednářova 621/29, 619 00 Brno – Horní Heršpice, IČ: 28330633, DIČ: CZ28330633, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 5811 (dále jen Provozovatel), provozuje internetovou kurzovou sázku pod obchodním názvem KAJOTbet ve smyslu ustanovení zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen Zákon).

Tato pravidla upravují práva a povinnosti Provozovatele a účastníků věrnostního programu KAJOTbet Club (dále jen Pravidla).

2.    Věrnostní program

KAJOTbet Club je věrnostní program, který nabízí Provozovatel svým klientům.
Na provozování a organizaci věrnostního programu KAJOTbet Club se podílí taktéž fyzické a/nebo právnické osoby, které na základě smlouvy s Provozovatelem dodávají v rámci věrnostního programu služby či zboží účastníkům (dále jen Partner).

3.    Účastníci věrnostního programu

Účastníkem věrnostního programu a členem KAJOTbet Clubu se automaticky a bezplatně stává každá fyzická osoba, která si aktivuje svůj herní účet v souladu s Herním plánem a Obchodními podmínkami KAJOTbet (dále jen Účastník).

4.    Body a jejich získávání

Na základě uzavřených sázek se každému Účastníkovy automaticky přičítají klubové body. Sázející má přehled o stavu, historii získávání a čerpání bodů na svém herním účtu. Bodové konto je zřetelně odlišeno od finančního konta.

Systém zisku klubových bodů:

  • za každých vsazených 10,- Kč bude sázejícímu připsán 1 klubový bod
  • v případě, že celkový kurz jednotlivé sázky přesáhne hranici 15:1, za každých vsazených 10,- Kč se sázejícímu připíší 2 klubové body
  • v případě, že celkový kurz jednotlivé sázky přesáhne hranici 25:1, za každých vsazených 10,- Kč se sázejícímu připíší 3 klubové body

Při uzavírání sázky se na elektronické sázence zobrazuje informace, kolik klubových bodů bude za danou sázku přičteno do bodového konta.

Účastník může získat další body navíc v rámci Provozovatelem vyhlašovaných bodových soutěží. Přesné podmínky aktuálních bodových soutěží budou vždy uveřejněny na webových stránkách www.kajotbet.cz

Platnost získaných bodů není nikterak časově omezena.

Provozovatel neuzná Účastníkovi body, které byly získány v rozporu s Herním plánem nebo technickou chybou systému. Stejně tak nebudou uznány body, které se vážou na transakci, která byla z jakéhokoli důvodu zrušena (tzn. událost byla vyhodnocena kurzem 1,00).

Stav bodového konta je nulován, pokud je Účastník po dobu 12ti po sobě jdoucích kalendářních měsíců neaktivní. Neaktivní znamená, že po uvedené období neuzavřel v rámci KAJOTbet žádnou sázku, za kterou by získal alespoň 1 bod v souladu s těmito Pravidly.

5.    Využití získaných bodů

Účastník má nárok čerpat výhody věrnostního programu KAJOTbet poskytované Provozovatelem. Čerpání výhod je vždy vázáno na odpis získaných bodů z bodového konta, a to za dále definovaných podmínek. Aktuální nabídku poskytovaných služeb zveřejňuje Provozovatel na svých webových stránkách.

5.1    Dárek z Katalogu odměn KAJOTbet Club

Veškeré odměny z Katalogu odměn KAJOTbet Clubu lze objednávat prostřednictvím zákaznického centra na emailové adrese info@kajotbet.cz. V objednávce uveďte svoje přihlašovací jméno nebo klientské číslo.

Přijetí objednávky je potvrzováno Účastníkovi emailem. Podmínkou pro přijetí objednávky je dostatečný počet bodů potřebných pro získání dané odměny. Teprve po potvrzení přijetí objednávky do zpracování proběhne odečet bodů z bodového konta.

Nabídka služeb může být kdykoli omezena či rozšířena.

Dodací lhůta činí maximálně 3 týdny ode dne potvrzení přijetí objednávky.

6.    Ochrana osobních údajů

Objednáním dárku uděluje účastník souhlas s těmito Pravidly a s předáním části svých osobních údajů Partnerovi Provozovatele za účelem doručení dárku (jméno, příjmení, adresa).

7.    Reklamace

Reklamace spojené se získáváním a čerpáním bodů může Účastník uplatnit u Provozovatele písemně na emailové adrese: info@kajotbet.cz

Provozovatel o reklamaci rozhodne do 30-ti dnů ode dne, kdy reklamaci obdržel.

8.    Ostatní ujednání

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli ukončit věrnostní program KAJOTbet Clubu. Ukončení bude oznámeno Účastníkům minimálně 1 měsíc předem.
Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit tato Pravidla. Změny jsou účinné okamžikem jejich zveřejnění. Na zveřejnění postačuje umístění nového znění OP na internetových stránkách www.kajotbet.cz.  

Provozovatel je oprávněn zrušit členství Účastníka v KAJOTbet Clubu, pokud se ukáže, že Člen porušil Herní plán, Obchodní podmínky, tato Pravidla či jiný obecně závazný předpis související se sázením u Provozovatele.
Získávání a využití bodů není právně nárokovatelné.

Tato pravidla nabývají platnosti a účinnosti dne 1. 2. 2014


Zpět na předchozí stránku | Tisk stránky

 

Naše značky

Sociální sítě

Sázení je povoleno pouze hráčům starším 18 let.
Účast na sázkové hře může být škodlivá.